środa, 11 maja 2016

Ever After High SDCC 2016?

Hej, w sobotę wróciłem z tygodniowej wycieczki do Londynu, ale ten post nie będzie o tym, otóż dzisiaj pojawiło się w sieci zdjęcie nowej lalki Cedar... Co jest w niej takiego wyjątkowego? Zobaczcie sami:


Tak, jest to Cedar, jako Pinokio, czyli drewniana lalka. Niestety nie możemy zobaczyć jak na razie pełnej wersji, ale mnie już ta wybrakowana wersja zachwyca. Moim zdaniem jest ona oryginalna, można to poznać po malowaniu twarzy, które jest po prostu... fabryczne. Mimo wszystko jej malowanie twarzy nie jest zwyczajne, albowiem lalka dostała zupełnie nowy headmold! Nie wiem czy kiedykolwiek Mattel zrobił otwartą buzię u lalki (chociaż wydaje mi się że były pojedyncze przypadki) ale pomysł jest świetny. Szczęka drewnianej lalki teatralnej, tępe spojrzenie z szeroko otwartymi oczami, mocny makijaż, mocno pomalowane policzki i te aż sztucznie wyglądające piegi genialnie przedstawiają lalkę. Do tego Cedar ma dłuższy noc ^^ Całość genialnie dopełniają nienaturalnie dobrane kolory włosów, przez które lalka wygląda... jeszcze bardziej jak lalka :P 

Po zobaczeniu tej lalki jest to raczej niestety pewne że będzie ona nową SDCC, ponieważ nie sądzę żeby Mattel zrobił taką lalkę do zwykłej playline. :( Ale przychodzi mi też na myśl odlew butów który mogliśmy zobaczyć jakiś czas temu (niestety nigdzie nie udało mi się go znaleźć) który moim zdaniem bardzo nawiązywał do córki Pinokia. 

A Wam jak się podoba lalka? Uważacie że to dobry pomysł? Ja osobiście tak jak na poprzednie SDCC jakoś nie polowałem, to za Cedar aż oddałbym nerkę *-* Jestem strasznie ciekawy jak będzie wyglądać jej ubranie, ale po ostatnich wyczynach Mattela muszę przyznać że tutaj postarał się niesamowicie i niesamowicie też wykorzystał temat. Cieszę się że ta lalka nie jest super słodka, a za to jest trochę straszna. :) Nie no ja po prostu muszę ją kiedyś kupić!

11 komentarzy:

 1. Szkoda, ze nie jest z prawdziwego drewna. Jej włosy są fatalne ale pewnie będą lepsze. Na chwile obecną mi się nie podoba...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakby co to ci to zdjęcie ukradnę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda niesamowicie! Słów mi zbrakło na nią; -; XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi osobiście się nie podoba!

  OdpowiedzUsuń
 5. http://i1303.photobucket.com/albums/ag156/Buchiu/12895342_203001363422229_446387103_n_zps6sjqwf49.png - Buty ktorych szukales :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta twarz...taka nietypowa i ciekawa podoba mi się, ale włosy..FUJ

  OdpowiedzUsuń
 7. Wczoraj ukazała się lalka Cedar w pudełku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, jestem an bieżąco ze wszystkimi nowinkami ;)

   Usuń
 8. Są kolejne zdjęcia!!!:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy na pewno jest to lalka prosto z fabryki czy OOAK ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to jest oficjalna lalka, teraz jest już bardzo dużo jej zdjęć - nawet w pudełku, jeszcze o niej napisze ;)

   Usuń