czwartek, 20 października 2016

YouTube?!

Hej wszystkim!
Na początek kilka słów wyjaśnienia odnośnie toutorialu - rozpocząłem go już, jednak lalce, której zrobiłem reroot nie udało mi się ciągle wykonać danej fryzury, więc dopiero jak rozgryzę jak ją zrobić pojawi się toutorial.

Ale nie płaczcie ponieważ przychodzę do Was z dobrą nowiną! Otóż od dzisiaj oficjalnie zaczynam działalność na YouTubie! Na razie będą rysunki itp. ale mam nadzieję, że niedługo dużo więcej ;)

Pierwszy filmik to rysunek Frankie Stein, nie przedłużając, zapraszam do oglądania!


Tak, mój kanał nazywa się "Myself and I" i kiedyś wszystko wytłumaczę. To był mój pierwszy filmik z przyspieszonym rysowaniem jaki kiedykolwiek zrobiłem, więc nie jest idealny, ale obiecuję, że będę się starał robić to wszystko coraz lepiej :)

To był taki krótki pościk, pozdrawiam!

Ps. Mam prośbę do osób, które znam osobiście (na żywo, np. chodzę z nimi do szkoły albo coś) Jeżeli możecie, zostawcie sobie to wszystko na razie tylko dla siebie ;)

6 komentarzy:

 1. Staraj się trzymać całą kartkę na biurku ponieważ zauważyłem ,że strasznie ci się pogniotła. Więcej wskazówek ci niestety nie udzielę ponieważ zajmuję się stylem realistycznym :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie wiem, to był pierwszy raz kiedy rysowałem ze statywem przy nodze więc było trochę trudno :P Ogólnie zazwyczaj rysuję na kartkach z bloku technicznego ale akurat teraz miałem tylko takie :/ Ale dzięki za poradę ^^

   Usuń
 2. To uczucie, kiedy chłopak ma bardziej zadbane paznokcie niż ty;-;
  A tak wogóle to świetny filmik, cudnie rysujesz, zazdroszczę talentu^^

  OdpowiedzUsuń