piątek, 20 marca 2015

Moje 14 urodzinki :3

Hejoo :D
Dzisiaj obchodzę 14 urodziny, nom więc ten tego... xP Jeszcze 4 lata i będę dorosły... ah jak ten czas leci... Nie no sorry nie wiem co mogę napisać w tym poście xP Było dzisiaj fajnie, dostałem prezenty... Życzenia. Było ciepło i miło :P Wiosennie. Przepraszam Was za ten post, ale ostatnio nie mam weny do pisania nawet krótkich notek. Poprawię się obiecuję xD A teraz... posłuchajcie sobie Sabriny:


10 komentarzy:

  1. O kurczaki, przepraszam najmocniej za spóźnienie ! Z okazji twoich czternastych urodzin życzę ci przede wszystkim spełnienia marzeń, bo właśnie to sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Oprócz tego życzę duuużo pomysłów na rysunki, pieniążków na wymarzone lalki, weny do pisania nowych postów i żebyś na zawsze pozostał takim pozytywnie zakręconym chłopakiem jakim jesteś teraz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mateuszu! Na początku bardzo, ale to bardzo Cię przepraszam za to, że nie napisałam tego wcześniej, ale byłam na wycieczce i się przeziębiłam, dlatego nie chciało mi się wchodzić na kompa itp. Wybacz, mam nadzieję, że mnie zrozumiesz. No cóż, zapomnieć nie zapomniałam bo jakbym mogła? Miałeś urodziny i to już 14 więc życzę Ci wszystkie najlepszego! Przede wszystkim spełnienie marzeń, a także zdrowia, szczęścia, pomyślności, słodyczy, przyjaźni, miłości i dużo Disneyowskich rzeczy, weny do pisania, dużo super pięknych rysunków żeby Cię Olaf cieplutko przytulił, mega pomysłów takich jak Twoja wieża dla Roszpunki, żebyś spotkał Sabrinę, dużo EAH no i żebyś był nadal tym Matthewem jakim jesteś, żebyś się nie zmieniał, bo wszyscy kochamy Cię takim jakim jesteś i prowadź dalej bloga bo jak nie to umre...serio mówię ;w; jesteś jednym z ludzi którzy mnie inspirują i Cię uwielbiam! Ciebie i Twojego bloga więc jeszcze raz wszystkiego NAJLEPSZEGO MATI!!!! <333 :3

    OdpowiedzUsuń