sobota, 11 października 2014

Budowa wieży part 5 :)

Cześć!
Dzisiaj kolejne zdjęcia z budowy wieży, a dokładniej dachu, przyznam się, że cały ten najszerszy stożek który był na spodzie odlepiłem, i za pomocą jego dopasowałem dookoła wystający kawałek dachu (którym tamten stożek miał być) oraz zrobiłem, że kiedy wsadza się dach na wieżę, on od razu trafia na swoje miejsce :D Poza tym, okleiłem cały dach gazetami żeby go trochę usztywnić i żeby na razie wyglądał jak całość, a nie jak połatane prześcieradło :P a dzisiaj będę oklejał dach "dachówkami" wydaje mi się, że powinno to pójść trochę szybciej niż ten słup, ale nie dam głowy >.< Przyznam się też że byłem zbyt zajęty oglądaniem JAPANA zjadam podczas robienia dachu, więc nie mam zdjęć z samej budowy... Ale zrobiłem zdjęcia już po zakończeniu. Na początek kilka zdjęć wieży z dachem z każdej strony ;)

A tutaj jak wygląda zdjęty dach:
Na tym zdjęciu pokazuję dokładnie udało mi się ten dach dopasować np. do tej wieżyczki:


Jak Wam się podoba? Oczywiście, to dopiero połowa, budowy dachu (zostało jeszcze oklejenie dachówkami i pomalowanie) Ale jak już skończę oklejać obydwa dachy to wreszcie będę w połowie budowy, i będe mógł przejść do malowania! ^-^ I spokojnie pomaluję na nowo nawet te części które już są pomalowane ;) 

2 komentarze:

  1. Nie chcę psuć tego słowami, po prostu powiem, że efekt końcowy będzie niesamowity ^^ Chcę poinformować, że zmieniłam adres bloga : lucy-an.blogspot.com :3 Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wielkie dzięki, też mam taka nadzieję, dzięki za informację i również pozdrawiam! :)

      Usuń