sobota, 1 sierpnia 2015

Wróciłem z obozu!

Hej!
Mam nadzieję, że Wam te dwa tygodnie minęły tak samo miło jak mi :) Na obozie zrobiłem trochę zdjęć krajobrazów itp. więc zaraz będziecie mogli je zobaczyć :)

Ale za nim chciałbym coś powiedzieć... Wybiło mi na blogu już ponad 20 000 wyświetleń! Ku mojemu zdziwieniu w lipcu było aż 3 299 wyświetleń, a dopiero co pisałem o tym, że w czerwiec pobił wcześniejsze miesiące, moje zdziwienie jest jeszcze większe przez to, że przez 2 tygodnie nie wstawiłem, ani jednego posta, a lipiec pobił wyświetlenia z czerwca o ponad 1000 ^-^ Wielkie dzięki, wygląda na to, że muszę się już poważnie zastanowić nad jakimś Cadny, czy konkursem z okazji 20 000 albo teraz się porządnie zastanowię nad każdym szczegółem i konkurs odbędzie się na 25 000 wyświetleń ;)  Niestety jest jedno ale... Nie mam bladego pojęcia co mogłoby być nagrodą czy ogólnie rzeczą ode mnie :/ Jeżeli macie jakieś pomysły Proszę piszcie!

A teraz obejrzyjcie sobie zdjęcia:


A tutaj co się dzieje kiedy dostaniemy w ręce złoty gajzer... (w sensie spray :v) Pomalowaliśmy też żuczka gnojarka, ale niestety nie zrobiłem mu zdjęcia... (a fajnie wyglądał... tylko, że potem farba zastygła a żuczek przestał się ruszać... tia...) 

Jak podobają się Wam zdjęcia? Podzielcie się w komentarzach swoją opinią i pomysłami co do konkursu/candy :)

Pozdrawiam! 

7 komentarzy:

 1. Hah :D Właśnie tak myślę: Wejdę sobie na ten blog i obliczę kiedy miną te dwa tygodnie a tu taka niespodzianka :D Co do Candy to nie mam zielonego pojęcia co może być nagrodą :/ A zdjęcia cudne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :D Ech, muszę porządnie pomyśleć >.<

   Usuń
 2. Biedny żuczek... Jak można tak się znęcać nad zwierzętami!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiedziałem, że to napiszesz, ale chciałbym zauważyć, że żuk jest owadem, a owady wszyscy zabijają ciągle, po drugie, wiadomo że np. żaby czy sarny bym na złoto nie pomalował o.O Bo to są zwierzęta. A po trzecie na obozie nie było toalety tylko latryny, więc były tam masy żuczków gnojarków, które ciągle były zabijane :P A więc to nie jest znęcanie się nad zwierzętami :D

   Usuń
  2. Zwierze to zwierze. Człowiek tek jest zwierzęciem ale tak jak owad jest innym podgatunkiem

   Usuń
  3. Dobra, nieważne nie chcę się kłócić ;)

   Usuń
 3. Ja na szybko, super zdjęcia. Co do konkursu to może sesję wybranej lalki? Ehh nie wiem.

  OdpowiedzUsuń