środa, 25 lutego 2015

Pierwsze urodziny mojego Bloga! Odpowiedzi na pytania! Niespodzianka? >.>

Witojcie! ^-^


Nie mogę uwierzyć, że już rok jestem bloggerem :D Strasznie szybko minęło :3 Dziękuję, Wam, że ze mną jesteście i odwiedzacie MatthewFrozen blog! :3 Dziękuję, za wszystkie miłe komentarze z Waszej strony i za liczbę odwiedzin która nadal wzrasta, to strasznie motywuje! :3

Jak pewnie każdy miałem swoje lepsze i gorsze chwilę na blogu, ale przez ten cały rok dopiero w grudniu spotkałem się z pierwszymi "hejterami" :P (więc bardzo długi czas ich nie było, z czego jestem strasznie szczęśliwy :)) Raz w trakcie jednego miesiąca zaniedbałem moją stronkę, przez lenistwo, brak pomysłów, niestety to był błąd, jednak bardzo szybko udało mi się wrócić, i nadrobić stracony czas, zyskując nowych wspaniałych czytelników :) W tym roku postaram się nie dopuścić do zaniedbania :P

Jeżeli chodzi o nowości czy coś co zmienię na moim blogu, to na razie nie jestem do końca pewien. :/ Wiem, że nie będę pisał o każdej nowince która się pojawi (bo to nie jest blog o nowinkach :o xD) ale co jakiś czas, będę się z Wami dzielił moimi opiniami na temat nowych lalek ;) 
Postaram się też dodawać więcej postów, choćby takich "przemyśleń" ;) (ja jestem osobą z dużą wyobraźnią jak Wiecie, więc rozmyślania to jest głęboka część mnie. :P (już możecie się spodziewać posta o tym co myślę o "chłopakach z lalkami" taki będzie na pewno xD)

Co do wyglądu bloga, to cały czas staram się coś dodać, coś zmienić, żeby było jak najwygodniej go przeglądać. Możecie teraz posłuchać (na razie nie wielu) piosenek, oprócz piosenek z bajek, jest tam kilka takich które lubię. (jeżeli kogoś to interesuje xD).

Przejdźmy teraz do pytań... Wiecie że bałem się, że będzie ich tak mało, że nie będzie miało to sensu? A w sumie jest ich.... Tam TAm TAM! 75 !!!! :O :D :3 Mam nadzieję, że dowiecie się o mnie tego co chcieliście i lepiej mnie poznacie ;)

PYTANIA


1. Czy interesujesz się też lalkami kolekcjonerskimi typu Dollfie, Pullip, Blythe itp.?
Nie

2. Czy lubisz czarne charaktery w bajkach Disneya?
To zależy które, ale np. Gertrudę i Hansa lubię :)

3. Czy Twoi rodzice nie mają problemów z tym, że jako chłopak kolekcjonujesz lalki?
Mimo że wiem że nie mają, to chciałem się ich zapytać, i mimo że to moi rodzice i odpowiedź jest taka oczywista, bardzo długo nie mogłem się zebrać i ich o to zapytać, po prostu bałem się że usłyszę coś czego nie chciałem czyli „tak” xP Ale w końcu wziąłem się na odwagę (XD) i oczywiście było tak jak myślałem xD Moi rodzice nie mają z tym żadnych problemów, mówią że po prostu takie jest moje zainteresowanie i nie ma w tym nic złego ani dziwnego. ;)

4. Wolisz Dexter'a Charming'a z C.A. Cupid, czy z Raven Queen?
Raczej z Raven :P

5. Jakie jest twoje hobby oprócz kolekcjomania lalek?
Lubię śpiewać i rysować :)

6. (To najdurniejsze pytanie świata, możesz je zignorować.) Byłeś kiedykolwiek zakochany?
Tak xD

7. Czy chłopcy z twojej klasy nie dokuczają ci z powodu twojej kolekcji?
Nie, ale wie o tym tylko trzech kolegów xP I żaden mi nie dokucza ;)

8. Jaka jest twoja ulubiona pora roku?
Lato i zima (ale tylko wtedy kiedy jest śnieg xD) i wiosna :v (nie umiem się zdecydować xD)

9. Czy masz inne lalki oprócz tych z Disney Store i z serii EAH?
Mam lalki Barbie między innymi z serialu „Barbie life in the dreamhouse”

10. Planujesz może uszyć jakieś stroje dla swoich lalek?
Nw, ponieważ moje lalki głównie stoją na półce i „wyglądają” xD Więc ich raczej nie przebieram, ale miałem pomysł, żeby porobić ich zdjęcia „w ich baśniach”, kiedy wykonują swoje przeznaczenie, i jeżeli nauczę się lepiej używać maszyny do szycia to pewnie coś spróbuję uszyć :P 

11. Dlaczego akurat lalki, a nie np. monety, modele aut?
W sumie nie wiem... Pamiętam, że od małego bawiłem się lalkami (w sumie tak jak i samochodami), samochodami szybko chyba przestałem się bawić, a lalki ciągle kupowałem lub dostawałem, w końcu okazało się, że ja już nie umiem się nimi bawić, wyrosłem z tego i zacząłem je zbierać. :) (nadal mam w jakimś pudle moje stare lalki Barbie z poobcinanymi włosami xD)

12. Jaki jest twój ulubiony film niedisneyowski?
Eeee… Nw xD Mam kilka filmów które lubię, ale nie mam ulubionego :) 

13. Jaka jest twoja ulubione piosenka, wyłączając oczywiście piosenki typu "Let It Go", "When My Life Begin" i inne filmowe?
Znowu, nie mam ulubionej piosenki xD Ale ostatnio słucham sobie Madison Beer i Olivi Holt :P A tak to słucham tego co wpadnie mi w ucho xD

14. Dlaczego nie zbierasz MLP Equestria girls?
Bo te lalki mi się jakoś bardzo nie podobają, i mam wrażenie, że są skierowane do młodszej części ludu :P (nie umiem nawet do końca odpowiedzieć na to pytanie, nigdy by mi nawet nie przyszło do głowy, żeby je zbierać xD)

15. Kto jest twoim idolem ogólnie? Nie musisz uzasadniać, ale wyjaśnienie mile widziane.
W sumie to Zuzanna Borucka, czyli Banshee jest chyba moją idolką :D Oglądam ją od kilku miesięcy (od sezonu „ciastko”), i uwielbiam ją oglądać, jest niesamowicie pozytywną osobą. Wydaje mi się, że mimo 18 lat, nadal ma widoczne w sobie dziecko (NIE chodzi o to że jest w ciąży DX XD) Co strasznie w niej lubię, ponieważ, ja tez mam nadzieję, że jak dorosnę, nadal w głębi (ale nie za głęboko xD) będę dzieckiem :D No… xD 

16. Kiedy masz urodziny?
Urodziny obchodzę 20 marca ;)

17. Od kiedy zaczęła się twą fascynacja EAH? A Disney'em?
O EAH dowiedziałem się przez przypadek przed ostatnimi wakacjami, koleżanka pożyczyła mi film z Monster High (chyba 13 życzeń) i tam były na płycie dwa odcinki EAH, jednak nie zwróciłem na to jakoś uwagi i o tym zapomniałem, potem jakoś wrzesień/październik (chyba przez reklamę w telewizji, ale już nie pamiętam) bardziej się tym zainteresowałem, a potem, nom, teraz jest to potem xD Co do Disney’a odkąd pamiętam oglądałem jego bajki, to była podstawa xD Ale dopiero po Zaplątanych zacząłem się jakoś bardziej w Disney’a pakować :D Potem była Merida Waleczna i kupiłem sobie z tego filmu moje pierwsze lalki z Disney Store, a jeszcze później Kraina Lodu (jak tylko dowiedziałem się, że twórcy Zaplatanych znowu robią film było wiadome, że będę miał obsesję xD)

18. Jaki gatunek książkę lubisz najbardziej i jakie z chęcią czytasz?
To zależy od tego jak została napisana xD Ponieważ ja ogólnie nie lubię czytać :P Ale jeżeli chcecie poznać jakąś moją ulubioną książkę to uwielbiam Leonie Swann „Sprawiedliwość owiec” i drugą część „Triumf owiec”. Mimo że jest to „filozoficzna powieść kryminalna” jest to tak fantastyczna książka! Uwielbiam ją! Mimo że mają chyba po 400 stron to drugą cześć połknąłem w tydzień :3 Do tej książki słów mi brak, jest po prostu świetna, i na pewno was zainteresuje i rozbawi ;)

19. Skąd pomysł na założenie bloga?
Hm, trudno mi powiedzieć, na pewno przez moją „obsesję” na punkcie Krainy lodu xD Chciałem się podzielić z innymi tym co lubię, jako że nie znam kogoś kto miałby takie zainteresowania jak ja :P Ale pomysł na własnego bloga zaczął się dzięki blogowi „My fairytale world”.

20. Masz jakieś zwierzątka domowe ? Jeżeli tak , napisz jakie.
Mam trzy psy, ale mieszkają na dworze, więc nie wiem czy to zwierzątko domowe czy raczej podwórkowe xD (kiedyś miałem jeszcze trzy szczury :D)

21. Masz jakieś OC, ale takie mniej znane? Opisałbyś kilka?
Mam tylko Amy Shell którą mogliście poznać we wcześniejszych postach :) Została ona wymyślona na potrzeby konkursu, na którego wyniki wciąż czekam ;/

22. Jakich kredek/ołówków/cosia innego do rysowania?
Eeee… Używam zazwyczaj ołówków, ponieważ często nie chce mi się kolorować xD Nie mam ulubionej firmy jeżeli o to chodzi, znaczy ja używam zazwyczaj kredek Bambino i ołówkowych (oraz niedawno zacząłem też używać flamastry ;))

23. Lubisz chodzić do szkoły? 
Powiem Wam szczerze że na początku napisałem nie, ale jak wróciłem po feriach (i chorobie) do szkoły jakoś inaczej na nią spojrzałem :P I nawet lubię xD Ale oczywiście wolę siedzieć w domu xD (i szkoła byłaby fajniejsza gdyby nie było testów i kartkówek >.<)

24. Jaka jest twoja ulubiona książka?
No to… Leonie Swann „Sprawiedliwość owiec” i „Trumf owiec” xD

25. Preferujesz audiobook'i z lekturami, czy ich czytanie?
Nie lubię czytać, ale jeżeli już mam coś przeczytać to to czytam xD (to głównie przez to że rodzice karzą czytać >.>)

26. Wolisz kisiel, czy budyń?
Budyń. :v

27. Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
Chciałbym, żeby moja praca w przyszłości była związana z muzyką lub plastyką ;) (i chciałbym być sławny *o*) xD

28. Twój ulubiony przedmiot szkolny, to...?
Plastyka, zajęcia artystyczne, WF i zapewne lubiłbym muzykę, ale na razie jej NIE mam :/

29. W jakim bajkowym/baśniowym/książkowym/filmowym świecie chciałbyś żyć?
Ever After High lub Gravity Falls :D

30. Jaki jest twój ulubiony czarny charakter ze wszystkich książek lub filmów, jakie znasz?
Nie wiem :v

31. A ulubiony dobry charakter?
Nie wiem xD 

32. Jaki jest twój ulubiony film aktorski?
Nie mam :v Ponieważ, podoba mi się większość filmów aktorskich które obejrzałem xD Ale np. ostatnio oglądałem z rodzinką film „Niezgodna” polecam!!!! Jest świetny! :3

33. Jak chciałbyś wyglądać?
Podoba mi się mój aktualny wygląd xD 

34. Wyobraź sobie, że zostały ci 3 dni życia. Co chcesz zrobić w ich trakcie?
Hm…

35. Preferujesz sporty letnie, czy zimowe?
Preferuje…? Eeee… lubię i sporty letnie i zimowe, tylko że w zimę to ja jeżdżę tylko na łyżwach ;(

36. Lubisz czekoladę? Jeśli tak, to jaka jest twoja ulubiona?
Lubię czekoladę :D Chyba bąbolada i z orzechami :v

37. Dlaczego lubisz lalki?
Z jednej strony chciałem, żeby ktoś mi zadał to pytanie a z drugiej strony się tego obawiałem… Zaraz spróbuję ubrać to jakoś w porządną wypowiedź i coś napiszę… *Matthew myśli* Dzięki lalkom można wprowadzić do naszego codziennego nieidealnego życia cząstkę baśni, bajek lub filmów, dzięki lakom mogę się poczuć, jakbym razem z nimi uczestniczył w ich historiach, obecność  lalek w moim pokoju sprawia jakby ci bohaterowie się tu przenieśli…. Nie no dobra, chyba nie umiem tego wyjaśnić, nie zrozumiecie mojego toku myślenia, no chyba że ktoś ma podobny xD A w dodatku są świetnie i szczegółowo zrobione (przynajmniej te, które ja zbieram :P). Teraz ktoś może powiedzieć, że figurki też mogą wnieść tę nutkę do naszego życia, nie twierdze, że nie :P Jednak Lalki to coś innego, lalki mają „to coś” czego nie mają figurki, prawdziwe włosy, ubrania, dodatki i obuwie i dokładniejsze wykonanie twarzy i ogólne dodaje im „tego czegoś”. A jeżeli już chodzi o różnice między figurkami i lalkami to jest ona aktualnie już tylko w nazwie :P I to i to można zbierać i można się tym bawić, i to i to jest zazwyczaj artykułowane wielu figurkom można zmieniać ubrania i to że figurki są dla chłopców, a lalki dla dziewczynek nie ma żadnego sensu :/ Gdzieś na jakimś forum kiedyś ktoś się pytał jaka jest różnica między lalkami a figurkami, pamiętam, że ktoś inny odpisał, że lalki to „artykułowane figurki” ale potem zaczęły wychodzić normalne figurki które są artykułowane, ale są nadal figurkami xD Kojarzycie może Action man’ów? To są figurki żołnierzy które są wielkości lalek są artykułowani i da się im zmieniać ubrania :D Więc? Można ich tez nazywać lalkami :P „Ale nie oni są dla chłopców! To nie są już lalki” W takim razie ja też nie zbieram lalek tylko figurki xD Napiszcie jakie jest Wasze zdanie na ten temat :)

38. Co najbardziej lubisz w lalkach: EAH i Disneya?
W lalkach EAH i Disneya  to jak dokładnie są wykonane i że każda ma coś w sobie innego, oraz to jak bardzo przypominają bohaterów z bajek.

39. Jaki jest twój ulubiony film?
No… Nie wiem ja nie mam ulubionych rzeczy ;( Ja lubię tyle filmów i bajek że nie umiałbym wybrać ulubionego :/

40. Czy masz jakieś problemy w szkole ze względu na pasje hobby?
Nie :D (bo jak wiecie tylko kilka osób o tym wie :))

41. Czy twoi rówieśnicy wiedzą o tym blogu?
Tylko kilku :P (i tak na niego nie wchodzą xD)

42. Czy masz rodzeństwo?
Mam dwóch starszych barci :)

43. Jaka była twoja pierwsza lalka?
Nie pamiętam, ponieważ jak już pisałem kiedyś bawiłem się lalkami :)

44. Dlaczego kolekcjonujesz lalki?
Bo je uwielbiam :3 xD I dzięki nim czuję się jakbym był w ich bajkowym świecie :3

45. Od kiedy kolekcjonujesz?
Oficjalnie „kolekcjonuję” od końca 5 klasy chyba o.O :) (mniej więcej wtedy skapnąłem się że w pewnym  czasie wyrosłem z zabawy nimi xP)

46. Którą postać z EAH lubisz najbardziej i dlaczego ?
Najbardziej lubię Cedar i Maddie :) Maddie jest strasznie pozytywna postacią, jest szalona ale w dobry sposób i jest taka jaki ja chciałbym być :D Wiecznie szczęśliwy, potrafiący wszystkich rozweselić itd. Cedar… Hm… nie wiem też jest super i ma coś co w niej strasznie lubię ;)

47. Jaki jest twój ulubiony film Disneya (nie licząc Zaplątanych i Frozen)?
Eeee… Merida xD Nie no nw :v (mi takie rzeczy trudno jest wybierać, jak już zauważyliście xD)

48. Która część gry The Sims jest według ciebie najlepsza ?
Trudno powiedzieć, bo każda wnosi coś nowego czego nie miała poprzednia, ale też zabierają jej coś co miała poprzednia :v (czwórka przez emocje i trójka za otwarty świat xD)

49. Dlaczego przestałeś kolekcjonować lalki Monster High?
Tutaj powiem, że kiedyś w MH siedziałem bardzo :v Moja mama nie była tym zadowolona bo MH to niby złooo, szatan, zacieranie granic dobra i zła itd. O.O o.O I pewnego razu jak chyba wróciłem z wakacji do domu i spojrzałem na te lalki to… przestały mi się podobać… Tak po prostu spojrzałem na nie i „Rany… nie podobają mi się >.>” Dziwne… ale tak było xD I szybko się ich „pozbyłem” sprzedając je wszystkie na Allegro (a trochę ich było) chyba w sumie za wszystkie ponad 500 zł dostałem :D (sprzedałem je w dobrym okresie bo wielu z nich nie można było nigdzie dostać, a jak były to w ekstremalnych cenach :D I tak ludzie wylicytowali np. Cleo i Deuca do chyba 220 zł, a kupiłem ich za chyba 140 (dokładniej dostałem ich na urodziny :D)) Dziwne nie pamiętam co z tą kasą potem zrobiłem >.>

50. Ulubiony kolor ?
Zielony, zielony, zielony!!!! *O* Znaczy dokładniej coś w stylu limonkowego. xD

51. Wolałbyś być łysy na całym ciele czy włochaty na całym ciele?
Chyba włochaty bo zawsze można się ogolić xD

52. Rysujesz coś oprócz postaci z EAH?
Taaak >.> Ale ostatnio głównie EAH i też trochę Gravity Falls :P 

53. Jaki jest twój ulubiony dzień tygodnia i dlaczego?
Sobota i niedziela bo się siedzi w domku <3 :3 C:

54. Czy twoim zdaniem byłoby lepiej, gdyby do szkoły chodziło się nie na 8:00, a na 9:00?
To zależy o której by się kończyło, bo ja wolę wcześniej pójść do szkoły, ale wcześniej skończyć lekcje niż iść na późniejszą godzinę i mieć lekcję do 16-17 :P

55. Grasz na jakimś instrumencie?
Ostatnio zacząłem się uczyć na pianinie i na gitarze, ale na gitarze naprawdę dopiero zacząłem xD

56. Gdybyś miał do wyboru mieć jedną, magiczną moc, to jaką? I dlaczego? Oraz do czego byś ją użył?
Jedną? :v Powiem Wam kilka dlaczego bym chciał :v Lodowa moc, (oczywiście xD) bo to by było czadowe wchodzić na jezioro a pod tobą woda zamarza :O Móc budować wszystko z lodu i to jest takie bajeczne *O* Moc kontrolowania wody :D W sumie nw, ale jaka zabawa była by w jeziorze w lato :D I słyszenia myśli innych, chciałbym się dowiedzieć co naprawdę szczerze myślą o mnie inni :P

57. Co skłoniło Cię do kolekcjonowania lalek?
To że nie umiem się już nimi bawić, a chcę mieć ciągle z nimi styczność i tą bajkowość którą wnoszą do naszego świata :V :D

58. Czy Twoi bliscy akceptują to, że je zbierasz? 
Chyba tak :P Bracie się trochę czasem podśmiechiwali, ale to baaaardzo rzadko (chyba teraz już w ogóle) i chyba nie do końca z tego że ja będąc chłopakiem je zbieram, tylko z niektórych lalek :v mój najstarszy brat mówił że MH są okropnie kiczowate, że Dexter wygląda jak gej… (odczepcie się od Dextera! xD)

59. Czy jakiś Twój znajomy wie o Twoich zainteresowaniach i o blogu? Czy ktoś ma podobne pasje do Twoich?
Niestety nie znam nikogo kto by kolekcjonował lalki i miał takiego świra na punkcie wszystkich tego typu rzeczy D;

60.Ulubione postacie z Krainy Lodu, Zaplątanych?
Z KL wszystkich lubię xD z Zaplątanych… Nw nie karzcie mi wybierać nie umiem xD 

61. Ulubiona piosenka z Krainy Lodu i Zaplątanych? 
Z KL…” Life to short” Wiem, że jest to wycofana piosenka, ale ja uwielbiam :D A Zaplątanych „When My Life Begin”

62. Czy masz zamiar pisać jeszcze jakieś kontynuację np. Krainy Lodu, ponieważ tamta była świetna :)
Dzięki :) Mam zamiar pisać opowiadanie o EAH kiedy kończą szkołę, mam gigantyczną ilość pomysłów, ale nie mogę się do tego zabrać xP

63. Ulubiony serial?
Gravity Falls i Once Upon a Time ;)

64. KFC vs McDonald?
I teraz powiem coś, co was zadziwi… Ja nigdy nie byłem w KFC xD Zawsze jak jeździmy „w takie miejsca” to jest to Mc :D (chociaż mama mi mówi że niby byłem jak byłem malutki >.> Ale to się nie liczy bo nic nie pamiętam XD)

65. Cola/Pepsi vs Fanta/Mirinda?
Ja bardzo rzadko pijam cokolwiek z tych rzeczy, a najrzadziej Fante I Mirande :P Ale chyba najbardziej lubię Colę :P

66. Ulubione parringi?
Nie :v 

67. Jaką religię wyznajesz? 
Jestem Chrześcijaninem, a dokładniej Katolikiem ;)

68. Opisz swój wygląd.
Mam jasno brązowe, lub ciemne blond włosy :D Grzywkę którą tak sobie ręką do tyłu-na bok zaczesuję xD Zielonooliwkowe oczy (dużo osób myśli że są brązowe (z daleka)). Mam twarz xD Bliznę nad prawą brwią… Jestem dosyć niski (ale nie podam dokładnego wzrostu xD) Szczupły i fajny xD Nosze okulary z czarnymi oprawkami ale nie muszę ich nosić cały czas :D Ogólnie rzecz biorąc nie potrafię opisać swojego wyglądu, ale obiecuję że za jakieś 2 lata dowiecie się jak wyglądam xD (albo wcześniej) :D

69. Masz drugie imię? Jak tak to jak ono brzmi? 
Ech… Mam na drugie imię Zbigniew :P :v Według mnie zupełnie do mnie nie pasuje i nie lubię go jako MOJEGO drugiego imienia :P 

70. Znak zodiaku? 
Jestem z ostatniego dnia ryb.

71. Chciałbyś mieszkać gdzieś indziej? 
Chciałbym mieszkać w Ameryce :D

72. Lubisz naleśniki? <3
Tak :D

73. Chciałbyś pojechać kiedyś na jakiś zjazd lalkowych blogerów? xD :)
Mógłbym? xD

74. (pytanie jest ode mnie żeby nikt nie miał wątpliwości >.<) Jakiej jesteś orientacji?
Jestem HETERO, więc niech nikt nie kojarzy że jeżeli zbieram lalki to muszę być gejem >.<  NIE JESTEM. I sobie wypraszam :v Wydaje mi się, że to jest jedyny powód dla którego mogę mieć przykrości, w sensie że wydaje mi się że wiele osób myśli „jak zbiera lalki to na pewno jest gejem!” Otóż, jeszcze raz powiem NIE JESTEM :D Jestem normalnym chłopakiem, tak jak moi rówieśnicy, lubię grać w ping-ponga czy jeździć na Waveboardzie  (to jest super *0*) Lubię grać w gry, między innymi w strzelanki (ale ja rzadko gram w gry… i jako że nie chce mi się ogarniać nowych gier wybieram często simsy xD Które dobrze znam :D ) ale w strzelankach jest ciekawiej, bo przynajmniej coś się dzieje >.> ( nie mówię że w simsach nic się nie dzieje xD). Ubieram się normalnie jak chłopak, nie interesuje mnie „moda” ubieram się w to co lubię, a jak jestem w domu to nie ma dla mnie znaczenia co na sobie będę miał xD Mam normalnie dużo kolegów i koleżanek, i jestem normalnym chłopakiem. (tak to może być informacja dla osób przez które w grudniu miałem przykrości, i przez które w prowadziłem moderację komentarz :P Wiem nie powinienem zwracać uwagi na „hejterów” ale ja się często przejmuję :P) Więc mam nadzieję, że po tym co napisałem nikt nie będzie miał wątpliwości :v (a jeżeli nie z tego powodu nie pasuje im, że zbieram lalki to już nw o co chodzi ;-;)

75. Czy pokażesz swój pokój na zdjęciach?
Tak, pokażę. Specjalnie musiałem w nim posprzątać ;-;Skrzynia z pluszakami których nie umiem się pozbyć :P (jestem do nich za bardzo przywiązany żeby je oddawać >.>)

Jeżeli moja odpowiedź nie była "wystarczająca: (o.O) albo chcielibyście się mnie jeszcze do czegoś dopytać, lub jeszcze o coś zapytać bo zapomnieliście to Dawajcie w komentarzach xD Jeżeli Chcecie dopytać się jeszcze do któregoś z tych pytań co były to napiszcie numer pytania a które Wam chodziło (Wiecie o co chodzi xD). Jeżeli Wasze pytanie nie znalazło się tutaj, oznacza to że umieściłem na nie odpowiedź w innym pytaniu bo dotyczyły tego samego xDDD

Teraz ta "niespodzianka" czyli ta rzecz którą miałem "ogłosić oficjalnie" pod tym postem :P Troszkę się stresuję bo nie wiem jeszcze jak to wyjdzie... Ale zamierzam nagrywać filmiki na YT :P Do tego zamierzam nagrywać te filmiki po Angielsku xD (więc dla mnie trochę trudniej i to jest jedyna rzecz przez którą się stresuję). Na tych filmikach raczej NA RAZIE nie będę pokazywał swojej twarzy :v Będzie to bardziej tak jak TUTAJ. Napiszcie mi co o tym myślicie w komentarzach :P

A więc już chyba możecie mnie subskrybować jeżeli chcecie xD

MatthewFrozen

Więc ten no Subskrybujcie i Czekajcie na pierwsze filmiki xD Chcę z jednej strony nagrywać po Ang. ponieważ więcej osób oglądałoby mnie z Ameryki, ale z drugiej strony stresuje się, że coś poplączę xP Mimo że chyba dobrze umiem Angielski (ale nie znam jeszcze wielu poszczególnych słów, przez co no ten tego xP) Napiszcie koniecznie co o tym myślicie >.>

No to chyba wszystko w tym poście :P Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, za to, że Jesteście :3 Powiedzcie koniecznie co Sądzicie o tych postach z przemyśleniami, o YT i o wszystkim co było w tym poście xD I mam nadzieję, że następny rok mojego bloga będzie jeszcze lepszy!

Pozdrawiam Was serdecznie! :3

22 komentarze:

 1. Przeczytałam wszystko! Jestem z siebie dumna.

  "odczepcie się od Dextera!" mnie rozwaliło. Przez to, że zaczęłam się śmieć dostałam strasznego ataku kaszlu. :D

  Masz piesófy? Pokazałbyś je kiedyś na zdjęciach?

  Świetnie wysprzątany pokój. Ja jestem wyznawcą zasady, że "podłoga to najniższa półka w pokoju" :D Nie mogę mieć takiego porządku, bo się w nim gubię. Nie wiem co gdzie schowałam, a tak to mam przynajmniej wszystko pod ręką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. xD Tak, pokażę je, ale może w oddzielnym poście :P Świetna zasada xD

   Usuń
 2. Aaa... już wiem czemu widziałam cię u Banshee xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cooo? xD W sensie że mój komentarz? xD

   Usuń
  2. Tak a co myślałeś że na filmiku? xD

   Usuń
 3. Mam takie pytanie do Ciebie, teraz mnie naszło jak brałam lalkę do sesji.
  Co jaki czas odkurzasz swoje lalki? Jak się nimi nie bawisz, co jest zrozumiałe to pewnie kurzą Ci się jak szalone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, że bardzo zdziwiło mnie Twoje pytanie? :D Muszę przyznać, że jeszcze ani razu nie "okurzałem" moich lalek... One mi się nie kurzą >.> Nigdy bym nawet o tym nie pomyślał, a z drugiej strony, przecież powinny mi się kurzyć >.<
   W każdym razie, nie, nie odkurzam/czyszczę moich lalek, ponieważ się nie kurzą w jakiś magiczny sposób xDDD

   Usuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek ! No, to "trochę" się o tobie dowiedzieliśmy :D Wszelkie opinie i przemyślenia są mile widziane :) Ja zawsze bawiłam się samochodzikami (kocham film auta<3), lecz pewnego razu ujrzałam w pokoju mojej koleżanki brązowowłosą piękność i...zakochałam się xD Zostało mi to do teraz, tylko tak samo jak u ciebie przerodziło się w kolekcjonerstwo. Jejku, co za głupi stereotyp, że lalki są dla dziewczyn...według mnie kolekcjonować je/bawić się nimi może każdy, bez względu na płeć czy orientację. Ah, biedny Dex...o moich lalkach-chłopakach też tak wszyscy mówią, gdy tylko ich zobaczą, co bardzo mnie wkurza...jak można oceniać kogoś/coś po wyglądzie >.< Kurcze, fajnych masz kolegów. Ze mnie śmieją się z innych powodów, nawet nie chcę myśleć co by było gdyby się dowiedzieli o moim hobby :/ Bez urazy, ale krew się we mnie gotuje, jak ktoś mówi o MH tak jak twoja mama...przecież w MH chodzie o to, żeby być sobą, mieć swój styl i akceptować inmych :,( Czekolada, Ameryka, Maddie, Banshee, Simsy <3 Ooo, filmiki na YT, po angielsku (kolejne dwie rzeczy które uwielbiam) ! Super pomysł ! A o czym będziesz nagrywać ? Życzę powodzenia i lecę zasubskrybować ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki xD Uważam dokładnie tak jak ty! W MH chodzi o akceptowanie siebie i innych takim jakim się jest, jakimi są :/ A ludzie od razu mówią "to jest złe" nawet nie wiedząc jakie jest założenie tego serialu >.< Co do YT to tak zwane "review" xD I myślę, że trafiłem po prostu na osoby które mnie lubią, i bez względu na to co zbieram będą mnie lubić XD Ale myślę, że nie wszyscy których znam "zaakceptowaliby" to :P

   Usuń
 5. Blizna na czole...Okulary z czarnymi oprawkami...Czyżby Harry Potter? Żart, też noszę okulary, i też nie musze nosić ich wszędzie :) O! Też załapałeś się do znaku ryb? Ja też :) Masz fajny pokój, wiesz tak po za tym chcę złożyć życzenia... Tobie i podziękować Ci. Za co? Za to, że prowadzisz tego bloga, ze jako chłopak nie bboisz się kolekcjonowania lalek itp. Bo wiesz jacy są inni chłopcy...No dziękuję, że piszesz i że, ja i inni mają co czytać. Tak wogóle mogę powiedzieć, że jestem Twoją fanką :) I ah, tak życzenia! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin bloga, oby tak dalej. Mam nadzieję, że nie przestaniesz pisać :) Gratulacje! Wiedz dziś święto też dla mnie, mój blog ma już 1000 wyświetleń, ale no nic żegnam się... Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. xD Mam fankę *0* Życie stało się piękniejsze xD Dzięki, dzięki i dzięki :3 Bardzo miło jest czytać takie rzeczy <3 Gratulacje z powodu 1000 wyświetleń ;3 Ja teraz nie mogę doczekać się 10 000 *0* Jeszcze 1000 jestem ciekawy czy uda się dobić do tylu do moich urodzin <3 :D

   Usuń
  2. Na pewno Ci się uda! Jeszcze przecież, aż niecały miesiąc, zdobędziesz nawet jeszcze więcej niż te 1000!! :) Ah co do kanału, to już subskrybuje i czekam na pierwsze filmy :))

   Usuń
  3. Dzięki :3 Ja już ogarnąłem program do obróbki filmów, postaram zrobić sobie jeszcze jakieś fajne intro, i będę nagrywał :/ (stresss xP)

   Usuń
 6. Wow, Matthew (Zbig x)) przeczytałam wszystko i powiem, że z opisu wydajesz się być całkiem fajną osobą. Co prawda mi osobiście przeszkadza nadmiar emotikon, ale to never mind.
  Pozdrawiam i pisz dalej!

  OdpowiedzUsuń
 7. A gdybyś przejmował się tym co masz na sobie, nie grał w strzelanki (oesupocowogóletracićnatoczasaleniemojasprawa), interesował modą, nie lubił sportu i cokolwiek tam jeszcze to byłoby źle? To tak samo z resztą nie świadczy o byciu homoseksualnym, poza tym to też nic złego.

  Wiem, jestem nudna, Vicc tylko o tym, blah blah blah...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ablabalabdamsplam :P xD Nie no ten tego... No wiem >.> Ale niektórzy potrafią tak uprzykrzać życie że... :P (Tak wiem to nie ma związku xP)

   Usuń
 8. nie martw się też mam świra na punkcie lalek wszyscy w klasie wytykają mnie palcami i mówią że jestem dzidziusiem choć ,mam 9 lat i jestem dziewczyną

  OdpowiedzUsuń
 9. No chyba cię po prostu kocham! Xd <3
  Mam w lipcu 15 lat i zbieram lalki MH i NIESTETY muszę się z tym ukrywać, ale to jest mega trudne bo moje towarzystwo w jakim przebywam mnie przez to kopnie w dupe. Oni nie rozróżniają kolekcjonowania od bawienia się. Żałośni.

  OdpowiedzUsuń